image description

Hakkımızda

Kurumsal

    Hakkımızda

Hakkımızda

Your İmagine 2006 yılından beri Kastamonu'nun bir çok bölgesinde Web Tasarım, SEO Hizmetleri, Mobil Uygulama, Kurumsal Kimlik, Dijital Medya ve Dijital Pazarlama, Sosyal Medya Danışmanlığı ve STARTUP projeleri ile hizmet vermektedir.

2018 Mart ayında ise Kastamonu da yeni bir girişime imza atan Your İmagine, Sosyal Medya Danışmanlığı ve Web Tasarım Hizmetleri noktasında firmasını açmış bulunmaktadır.

2006 yılından beri Türkiye'nin bir çok ilinde bir çok firmanın hayallerini dijital ortama döken Your İmagine gelişen teknolojide kendini geliştirmeye devam etmektedir.

Kastamonu da Sosyal Medya Danışmanlığı noktasında tek kurumsal firma olan Your İmagine müşterilerine "Senin Hayalin" sloganı ile yardımcı olmaktadır.

Kastamonu Sosyal Medya Alanında firmaların ve kurumların her zaman ihtiyaçlarını karşılayabilecek düzeyde bir çalışma içerinde olan firmamız Kastamonu Sosyal Medya alanında bir çok büyük firmanın dijital medya ve dijital dönüşümde yer almasında önemli bir etken olmuştur.

Türkiye'de her gün gelişen teknolojide tüm Türkiye'ye hizmet veren Your İmagine tüm müşterilerine "Birlikte Büyüyelim" sloganı ile yol arkadaşı olmaktan onur duyacaktır.