image description

Sosyal Medya Danışmanlığı

Hizmetler

image description

Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal Medya günümüzde yaygın kullanımıyla hayatımızın orta noktasında bulunmaktadır. Ayrım gözetmeksizin her kitlenin kolaylıkla kullanabildiği ve uyum konusunda hiçbir zorluk yaşamadığı bu mecranın hayatımıza girişiyle birlikte hayatlarımız büyük bir hızla değişmiş, başkalaşmıştır. Artık herkes için sosyal medya vazgeçilmez olmuştur. Bu noktada reklam sektörü için bulunmaz bir araca dönüşen sosyal medya, kullanıcılara ulaşmak isteyen firmalar için hazır kitle konumuna dönüşmüştür.
 
Your İmagine firması olarak Kastamonu Sosyal Medya Danışmanlığı alanında bir çok kurumsal ve bireysel firmaların sosyal medya hesaplarının yönetimini reklamlar stratejilerinin belirlenmesinde önemli bir role sahibiz.

Ürününüzün satışını mı arttırmak istiyorsunuz? Yoksa şirketinizin veya şahsınızın tanınırlığını mı arttırmak istiyorsunuz? İşte bu kısımda bana uzman bir sosyal medya danışmanı seçmelisiniz. Bu işte kendine güvenen bir kişiyle çalışmak sizleri 1-0 önde başlatacaktır. Kastamonu da büyük bir çok firmanın sosyal medyasını yöneten firmamız Ankara, İstanbul, Bursa, İzmir, Muğla gibi illerde sosyal medya alanında firmaların ihtiyaçlarına cevap vermektedir.

Günümüz dünyasının vazgeçilmezlerinden biri. Hepimiz birçok farklı nedenle sosyal medya kullanıyoruz. Sosyal medya hesapları profesyonel kişiler tarafından yönetilen markalar ise adeta bir insan ruhuna bürünüyor, gündeme dahil oluyor, espriler yapıyor ve insanlarla iletişim kuruyor. Doğru sosyal medya yönetimi, doğru fenomen seçimi ve doğru kitlelerin hedeflenmesiyle markanızın amaçları doğrultusunda etkiler yaratıyoruz. 


Kastamonu Bilişim Hizmetleri olarak Sosyal Medya Danışmanlığı Sürecinde Neler Yapacağız?

  • Ürününüzün veya hizmetinizi kullanacak hedef kitlenin araştırılması
  • Hedef kitlenizin etkin olduğu sosyal mecraların araştırılması
  • Hedef kitleniz için sosyal medya kanalları kurulması ve optimize edilmesi
  • Sosyal medya kanallarınızda içerik üretilmesi ve paylaşılması
  • Sosyal medya sitelerinde reklam kampanyalarının oluşturulması
  • Sosyal medya sitelerinde reklam raporlarının hazırlanması
  • Haftalık veya aylık olarak sosyal medya kanallarının geri dönüşüm raporunun hazırlanması

Hizmet İçinde Bulunan Sosyal Medya Kanalları

  • Facebook içerik yönetimi, Facebook reklam yönetimi, Instagram içerik yönetimi, Instagram reklam yönetimi, Youtube kanal yönetimi, Twitter reklam yönetimi, Twitter içerik yönetimi, Linkedin içerik yönetimi, Linkedin reklam yönetimi